enes batur gerçek kahraman filmi fragman yorumlarım
enes batur gerçek kahraman filmi fragman yorumlarım

YouTuber oyuncularla dolu bir film fragman harika görünüyor. YouTube tv dünyasını yıkıyor mu ne çünkü YouTuberlar daha çalışkan az bütçe ile daha büyük işler başarıyorlar. Tv kanalları batar bu gidişle insanlar tv değil YouTube izliyorlar çünkü daha kaliteli seçenek bol ve daha çağdaş.

YouTuber oyuncular enes batur sungurtekin, ömer başdoğan nalet bebe, fatih yasin, atakan özyurt, bilal hancı, baturay anar, alper rende, fırat subutay, kaya giray, halil söyletmez, berk muhammet sezgin, berk coşkun, mc yaralı, ezginin kanalı, burak güngör, şeyda erdoğan, marul kafa, turgut ekim, ruhi çenet, veysel zaloğlu, röportaj adam, sude çınar, buse plan.

Kafaların filmi kafalar karışık ve daha önceki enes batur filmi hayal mi gerçek mi büyük başarı yakalamıştır. YouTube da bu adamlar selam naber deyip video çekse milyon izleniyor yüzbinlerce beğeni alıyor. İnternet dünyası yalanlarla dolu acaba bu izlenme rekorları bot mu diye düşünmeden edemiyor insan. Enson Twitter'da bot kullanarak kullanıcı sayısını çok gösteriyor diye duymuştum. Herkes çok isterse botlar oluşturabilir.  Amaç kullanıcı çok görünsün reklam gelirleri artsın. Neler döndüğünü tahmin etmek çok zor. 

Ancak YouTube eskiden şaibeli geliyordu fakat şuan herşey çok gerçekçi görünüyor. Bende bir lise öğrencisi olarak çok fazla youtube izliyorum. Neredeyse hiç tv ya bakmıyorum. Dediğim gibi daha zengin içerik var. Bazen bende mi video çeksem diyorum fakat göründüğü gibi kolay değil deneyen arkadaşlarımdan biliyorum.


makale/enes-batur-gercek-kahraman-filmi-fragman-yorumlarim.html

Nalet Bebe tarafından paylaşıldı.
132 kez görüntülendi.